למי מאתנו זה לא קרה…. אנחנו נוסעים ברכב ולפתע נדלקת נורת אזהרה או שקורה משהו אחר שמצריך מאיתנו לעצור בצד. מהר מאוד אנחנו מבינים שאנחנו לא יכולים להמשיך ולנסוע ככה והאוטו צריך להיכנס מידית למוסך. אנחנו מזמינים גרר, מחכים עד שהוא יגיע, משלמים על הגרר במידה ואין לנו ביטוח שמכסה את עלות הגרירה, והרכב נגרר למוסך שלנו. שם הוא יכול "לשכב" כמה ימים מה שיכול להגביל אותנו. זה יכול לקרות גם מתחת לבית או אפילו אם אנחנו צריכים לתקן את האוטו ויכולים לנסוע איתו למוסך, זה דורש מאתנו בזבוז זמן יקר מה שיכול לפגוע לנו בעבודה ובשגרה. בדיוק בשביל מקרים כאלו יש מוסך נייד שכשמו כן הוא, מוסך שמגיע עד האוטו ומבצע במקום את התיקונים.

מוסך נייד למקרים דחופים

כפי שציינו אנחנו מעדיפים להימנע מלקיחת האוטו למוסך, המתנה שמה או חזרה לאחר כמה ימים בשביל לקחת אותו, ובשביל זה יש מוסך נייד. אם אנחנו בדיוק רוצים לצאת לעבודה אך האוטו תקוע, מוסך נייד שיגיע אלינו יוכל לפתור לנו את הבעיה ומקסימום נצטרך למצוא דרך אחרת להגיע לעבודה וכשנחזור האוטו יחכה לנו תקין ושמיש. אנחנו גם יכולים להזמין תיקון כשאנו נמצאים בעבודה ובזמן שאנו במשרד תתבצע העבודה על הרכב והוא יחכה לנו בסוף יום העבודה כמו חדש.

טיפולים שוטפים

גם אם לא מדובר על מקרים דחופים אלא על טיפולים שוטפים כאלו ואחרים, מוסך נייד יכול להיות פתרון מצוין עבורנו. אנחנו לא צריכים לקחת את האוטו לשום מקום, פשוט מתאמים הגעה מתי שנוח לנו כשאנו לא צריכים לעשות ברכב שימוש והטיפולים יתבצעו. מוסך נייד יחסוך לנו לא מעט זמן יקר ויהפוך את הטיפול ברכב להרבה פחות מעיק והרבה פחות מטריד.

רעיון גאוני..

מוסך נייד הוא רעיון גאוני שניתן להיעזר בו לא מעט. הוא לא דורש התעסקויות מיותרות ולא בזבוז זמן יקר והוא אפילו חוסך לא מעט כסף. כן, מוסך נייד יכול אולי לעיתים לעלות לנו מעט יותר ממוסך רגיל אך אנו לא צריכים לקחת את הרכב לשום מקום ולשלם על כך דלק, לא צריכים לוותר על שעות עבודה, ולא צריכים להתנייד בתחבורה ציבורית יותר מידי זמן. אם יש לכם רכב ואתם צריכים מידי פעם לטפל בו, או אם יש לכם תקלה שאתם צריכים לפתור כמה שיותר מהר בלי שהעניין ישאב מכם יותר מידי זמן זו האופציה הטובה ביותר עבורכם.