תפקידו של עורך דין באופן כללי הינו ייצוג נאשמים מול רשויות החוק. בהתאם לחוק נקבע כי כל אדם זכאי להתייעץ עם עורך דין, בניסיון להוכיח חפותו. בתחום של דיני תעבורה מתמחה עורך דין תעבורה בפתח תקווה, ומטרתו לספק לנאשמים ייעוץ משפטי והגנה. קיימים לא מעט עורכי דין, וחשוב לבחור בצורה מושכלת במי להסתייע. עורכי הדין מספקים רמות שונות של שירותים בהתאם לצורך, יעוץ ראשוני ועד ייצוג מלא.

התמחות בדיני תעבורה

אחד הקריטריונים שחשוב להקפיד עליהם בבחירת עורך דין היא בחינת תחום ההתמחות שלו. אמנם כל עורך דין לומד את רזי החוק בנושאים שונים, אך כל עורך דין לבסוף מתמחה בתחום ספציפי. לא ניתן להשוות בין עורך דין אשר מתמחה מזה שנים רבות בייצוג נאשמים, לאחר שהתמחה בתחום מסוים לערכו של עורך דין המומחה בתחום אחר. לכן אם אדם מצא עצמו מואשם בעבירת תעבורה, על מנת להבטיח ייצוג ברמה הגבוהה ביותר, חשוב לפנות לעורך דין תעבורה. התמחות בתחום משמעה שעורך הדין מכיר לעומק את החוק ואת תקנות התעבורה, והוא מנוסה בייצוג נאשמים בבית הדין לתעבורה.

הצלחות מוכחות

אין חכם כבעל ניסיון! לפני שאתה ממהר לבחור עורך דין תעבורה בפתח תקווה, חשוב שתבקש ממנו להראות לך דוגמאות של מקרים בהם טיפל. עורך דין מומחה ומצליח בתחום לא יהסס להציג בפניך הוכחות להצלחות בייצוג נאשמים בדיני תעבורה. ככול שתיווכח לדעת כי לעורך הדין הצלחות בהוכחת חפות, או הצלחות בצמצום הענישה, כך יגדלו הסיכויים שמדובר בעורך דין מנוסה ומקצועי, שניתן להפקיד גם את גורלך בידיו.

קשר אישי

כאשר אדם מואשם בביצוע עבירה, כרוך הדבר בעוגמת נפש ותחושת בדידות גדולה בתהליך. פניה לעורך דין מסייעת מאוד להקל על התחושה, ותפקידו לתמוך גם ברמה הנפשית בנהג המואשם. רמת הקשר האישי והכימיה עם עורך הדין יכולה להשפיע רבות על הצלחת התהליך. לכן בחירת עורך דין תעבורה בפתח תקווה חשוב שתעשה לאחר פגישת הכרות, בה יוכל הנהג להתרשם באופן אישי מעורך הדין.